Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Right to left
ku: ڕاست بۆ چەپ
