Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Add new group
my: အုပ်စုအသစ်တစ်ခု ထည့်သွင်းရန်

en: Right to left
my: ညာမှဘယ်
