Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Delete group
uk: Видалити групу

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Group name
uk: Назва групи

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Add group
uk: Додати групу

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: Auto play
uk: Автоматичне програвання

en: Right to left
uk: Справо наліво
