Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Delete group
ur: گروپ کو خارج کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Right to left
ur: دائیں سے بائیں
