Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Right to left
am: ከቀኝ ወደ ግራ
