Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
