Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Add new group
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན
