Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Group
bs: Grupa

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Edit group
bs: Izmjeni grupu
