Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Delete group
ca: Esborra el grup

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Add new group
ca: Afegeix un nou grup

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Right to left
ca: Dreta a esquerra
