Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Right to left
eo: Dekstre maldekstren
