Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Group name
eu: Talde izena

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Add group
eu: Gehitu multzo bat

en: Right to left
eu: Eskuinetik ezkerrera
