Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Right to left
fil: Kanan papuntang kaliwa
