Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Delete group
he: מחק קבוצה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Edit group
he: ערוך קבוצה

en: Add group
he: הוספת קבוצה

en: Add new group
he: הוספת קבוצה חדשה

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Right to left
he: מימין לשמאל
