Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Group
hi: समूह

en: Delete group
hi: समूह नष्ट करो

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Add group
hi: समूह जोड़ें

en: Add new group
hi: नया समुह जोडे

en: Right to left
hi: दाएँ से बाएँ
