Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: @label
hy: @label (@column)

en: Right to left
hy: Աջից ձախ
