Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Group
is: Hópur

en: Delete group
is: Eyða hóp

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Right to left
is: Hægri til vinstri
