Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Delete group
ja: グループの削除

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Group name
ja: グループ名

en: Edit group
ja: グループを編集

en: Add group
ja: グループの追加

en: Add new group
ja: 新しくグループを追加

en: Resize
ja: リサイズ

en: Right to left
ja: 右から左へ
