Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Delete group
kn: ಗುಂಪನ್ನು ಅಳಿಸು.

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Right to left
kn: ಬಲದಿಂದ ಎಡಕ್ಕೆ
