Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Add new group
lv: Pievienot jaunu grupu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso
