Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Add new group
nl: Groep toevoegen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Contain
nl: Bevatten
