Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Group
oc: Grop

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Right to left
oc: De dreita cap a esquèrra
