Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
