Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Right to left
sr: С десна на лево
