Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Group
ta: குழுமம்

en: Delete group
ta: குழுமத்தை அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add group
ta: குழு சேர்

en: Resize
ta: அளவுமாற்று

en: Right to left
ta: வலமிருந்து இடம்
