Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę
