Flickity Carousel (3.0.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय
