Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Add new group
ro: Adaugă un grup nou

en: Resize
ro: Redimensionare

en: Right to left
ro: Dreapta la stânga
