Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Group
ar: المجموعة

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Group name
ar: اسم المجموعة

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Resize
ar: تغيير الحجم

en: Right to left
ar: من اليمين لليسار
