Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Right to left
cy: De i chwith
