Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Right to left
el: Δεξιά προς αριστερά
