Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: Delete group
fi: Poista ryhmä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

en: Add group
fi: Lisää ryhmä

en: Add new group
fi: Lisää uusi kenttäryhmä

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Right to left
fi: Oikealta vasemmalle
