Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

en: Add group
hu: Csoport hozzáadása

en: Add new group
hu: Új csoport hozzáadása

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Draggable
hu: Húzható

en: Right to left
hu: Jobbról balra

en: Contain
hu: Tartalmaz
