Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Delete group
it: Elimina gruppo

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Edit group
it: Modifica gruppo

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Resize
it: Ridimensiona

en: Right to left
it: Da destra a sinistra
