Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Right to left
ps: ښي تر كيڼ
