Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Right to left
sl: Od desne k levi
