Flickity Carousel (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Right to left
af: Regs na links
