Flickity Carousel (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Group
nn: Gruppe

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Right to left
nn: Høgre mot venstre
