Flickity Carousel (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Group
ru: Группа

en: Delete group
ru: Удалить группу

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Group name
ru: Название группы

en: Edit group
ru: Редактировать группу

en: Add group
ru: Добавить группу

en: Add new group
ru: Добавить новую группу

en: Resize
ru: Изменение размера

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Draggable
ru: Перетаскивание

en: Right to left
ru: Справа налево

en: Contain
ru: По содержимому
