Flickity Carousel (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Add group
th: เพิ่มกลุ่ม

en: Right to left
th: ขวาไปซ้าย
