Flickity Carousel (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش

en: Right to left
ug: ئوڭدىن سولغا
