Flickity Carousel (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Group
vi: Nhóm

en: Delete group
vi: Xoá nhóm

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Group name
vi: Tên nhóm

en: Edit group
vi: Sửa nhóm

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: Resize
vi: Đổi kích thước

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Right to left
vi: Phải sang trái
