Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Resize
be: змена памеру

en: Right to left
be: Справа налева
