Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Right to left
bg: От дясно на ляво
