Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Right to left
kk: Оңнан солға
