Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Right to left
sq: Nga e djathta në të majtë
