Flickity Carousel (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: Delete group
sv: Radera grupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Edit group
sv: Redigera grupp

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Add new group
sv: Lägg till ny grupp

en: Resize
sv: Ändra storlek

en: Right to left
sv: Höger till vänster
