Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Right to left
az: Sağdan sola
