Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Delete group
mr: समुह मिटावा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Right to left
mr: उजवीकडून डावीकडे
