Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Delete group
da: Slet gruppe

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Group name
da: Navn

en: Edit group
da: Rediger gruppe

en: Add group
da: Tilføj gruppe

en: Add new group
da: Tilføj ny gruppe

en: Resize
da: Tilpas størrelse

en: Right to left
da: Højre til venstre
