Flickity Carousel (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Right to left
et: Paremalt vasakule
